top of page
MK2 (1).jpg

GRAB JOHN

Kavrama özellikli kova!

Günümüzün ekskavatörleri son derece hareketlidir ve kazma, kaldırma ve ezme gücüne sahiptir. Ancak, önemli bir işlevden yoksundurlar: KAVRAMA GÜCÜ. Grab John kovasının mükemmel bir tamamlayıcısı olan kavrama, her zaman kullanılabilir ve geri çekildiğinde normal ekskavatör çalışmasını engellemez.

Güçlü sıkıştırma hareketi, ağır ve hacimli nesneleri kabini içinde tutmanıza, kaldırmanıza, döndürmenize, indirmenize ve taşımanıza olanak tanır. Artık zincirlere ihtiyaç duyulmaz. OilQuick'in Grab John kovaları, mükemmel bir sorun çözücüdür. Grab John kovaları, maksimum güvenlik sağlamak için entegre hortum kırma valfleri ile donatılmıştır. Bu valfler, aşırı yüke karşı koruma sağlamak için şok emici bir işlevi yerine getirir. Grab John yöntemi, mekanize direk dikimi için modern ve mantıklı bir yol olarak, havai hat sistemlerinin inşasını kolaylaştırır. Tüm bağlantı manevraları operatör kabini içinden hidrolik olarak gerçekleştirilir.

Avantajlar:

Verimli Taşıma: Geleneksel yöntemlere göre %15-50 daha fazla verimlilik sağlar.
Daha Fazla Güvenlik ve Kontrollü Kaldırma: Kayışların ve zincirlerin manuel olarak bağlanması gerekmez.
Direk tabanında etkili yeniden doldurma ve paketleme, sonuçları iyileştirir.

Grab John kavrama kovalarının üç farklı modeli bulunmaktadır:

GJ-1A: Daha küçük ve 12-13 metrelik ahşap direkler için uygundur.
GJ-15: Daha büyük bir modeldir ve yaklaşık 15-16 metrelik elektrik direklerinin taşınması için mükemeldir. GJ-1A'ya göre yaklaşık %65 daha yüksek direk dikme kapasitesine sahiptir.
GJ-5: En büyük modeldir ve yaklaşık 22 metrelik elektrik direklerinin taşınması için uygundur.

bottom of page